roompotnieuws.jpg

Integreren én presteren bij Roompot en Landal Greenparks

Roompot en Landal GreenParks werden samen een pan-Europese corporate: Het fusiebedrijf dat volgend jaar onder het nieuwe merk Landal verdergaat, bestrijkt heel Europa met een breed scala aan vakantiewoningen. Voor de fusie boden de organisaties een zeer vergelijkbaar en aanvullend productaanbod, maar waren heel verschillend georganiseerd op de meeste gebieden, alsook in het Financial- en Business Controlling domein. Aan Arnoud van Os, director Business and Financial Control & Improvement, en team, de schone taak om deze processen en systemen te stroomlijnen.

min. leestijd

“Vanwege de grote uitdagingen en de energie die zo’n project vraagt, hadden we behoefte aan meer assistentie op Financial- en Business control. Tijdens de lopende integratie van onze software willen we immers op minimaal hetzelfde niveau over onze enterprise performance blijven rapporteren aan onze stakeholders. Daarom ondersteunen Finance professionals van Kasparov Finance & BI ons tijdelijk.”

De nieuwe financiële organisatie moet in de eerste helft van 2025 operationeel zijn, dan werken er zo’n 16 mensen bij Controlling. “Voorheen waren de twee bedrijven compleet verschillende werelden. Het zijn weliswaar heel vergelijkbare producten: voornamelijk vakantie-accommodaties, in verschillende landen, met extra faciliteiten zoals restaurants, zwembaden, retail en entertainment. Toch werd er heel anders gerapporteerd over omzet,  kosten en resultaat. We moeten de definities harmoniseren, om vervolgens met BI-tools over real time stuurinformatie te beschikken.” 

Stap voor stap integreren, geeft wat chaos en onzekerheid op de werkvloer. Dat wilde Arnoud ondervangen met extra capaciteit aan boord. “Kasparov Finance & BI levert Financials voor ons Shared Service Center en voor het Controlling-team. Daar ben ik heel enthousiast over, ze maken zich snel vertrouwd met de materie. En als de verwachtingen niet helemaal matchen, wordt er adequaat geschakeld vanuit het kantoor.” 

Laatste nieuws
headsup2025-februari.jpg
Heads Up februari 2026

Go to the start… Ready… Sorry, we zijn in gedachten nog bij de Olympische Spelen. Maar het is hoog tijd om de focus te verleggen, want we hebben groot nieuws over een nieuwe partner in onze groep. En over focus gesproken: in een nieuwe Kennis met-sessie vertelt een specialist je er alles over.

Heads Up februari 2026
interviewoskarzelech.jpg
de steun en structuur om dromen waar te maken

Wat goed is komt snel, weet Oskar Zelech. Hij wist dat hij Interim Financial wilde worden, kreeg een tip van een oud-studiegenoot en binnen twee weken lag er een contract. Sinds november vorig jaar is Oskar onze collega. Zijn eerste opdracht? Bij zijn laatste werkgever! 

de steun en structuur om dromen waar te maken