“Vanwege de grote uitdagingen en de energie die zo’n project vraagt, hadden we behoefte aan meer assistentie op Financial- en Business control. Tijdens de lopende integratie van onze software willen we immers op minimaal hetzelfde niveau over onze enterprise performance blijven rapporteren aan onze stakeholders. Daarom ondersteunen Finance professionals van Kasparov Finance & BI ons tijdelijk.”
De nieuwe financiële organisatie moet in de eerste helft van 2025 operationeel zijn, dan werken er zo’n 16 mensen bij Controlling. “Voorheen waren de twee bedrijven compleet verschillende werelden. Het zijn weliswaar heel vergelijkbare producten: voornamelijk vakantie-accommodaties, in verschillende landen, met extra faciliteiten zoals restaurants, zwembaden, retail en entertainment. Toch werd er heel anders gerapporteerd over omzet, kosten en resultaat. We moeten de definities harmoniseren, om vervolgens met BI-tools over real time stuurinformatie te beschikken.”
Stap voor stap integreren, geeft wat chaos en onzekerheid op de werkvloer. Dat wilde Arnoud ondervangen met extra capaciteit aan boord. “Kasparov Finance & BI levert Financials voor ons Shared Service Center en voor het Controlling-team. Daar ben ik heel enthousiast over, ze maken zich snel vertrouwd met de materie. En als de verwachtingen niet helemaal matchen, wordt er adequaat geschakeld vanuit het kantoor.”